Kupa e ngrohjes BR1-A2

Përshkrim i shkurtër:

BR1-A2 Heating Cup The airborne heating cup is mainly used for boiling water in the aircraft kitchen, which is safety, simple operation and easy to carry. Capacity: 2L Power supply: 115VAC 400Hz/560W Power interface: 2 holes


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 Copë/Copë
 • Furnizimi Aftësia: 200 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shangai
 • Termat pagesës: T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kupa e ngrohjes BR1-A2

  Kupa e ngrohjes me ajër përdoret kryesisht për ujë të vluar në kuzhinën e avionit, i cili është i sigurt, funksionim i thjeshtë dhe i lehtë për t'u mbajtur.

  Kapaciteti: 2L

  Furnizimi me energji elektrike: 115VAC 400Hz/560W

  Ndërfaqja e energjisë: 2 vrima

  Dimensioni i përvijimit të kupës së ngrohjes BR1-A2


 • Previous:
 • Next:

 • Produkte të ngjashme