Enë standarde prej alumini GWX98-K2R-H

Përshkrim i shkurtër:

Enë standarde alumini GWX98-K2R/H Enë standarde prej alumini: Përdoret kryesisht për ruajtjen e ushqimeve dhe sendeve në avionët e aviacionit. Me pamje të bukur, funksionim të thjeshtë, i lehtë për t'u bartur dhe ruajtur.


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:1 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:200 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shangai
 • Kushtet e pagesës:T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Enë standarde alumini GWX98-K2R/H

  Enë standarde alumini: Përdoret kryesisht për ruajtjen e ushqimeve dhe artikujve në avionët e aviacionit. Me pamje të bukur, funksionim të thjeshtë, i lehtë për t'u transportuar dhe ruajtur.

  GWX98-K2R-H Dimensioni standard i kontejnerit prej alumini


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme