KJ0011 Raft dhe tepsi furre

Përshkrim i shkurtër:

Rafti dhe tabakaja e furrës KJ0011 Rafti dhe tabakaja e furrës me ajër përdoren kryesisht për ngrohjen dhe pjekjen e ushqimit në kuzhinën e avionit, gjë që është e sigurt, funksionon thjeshtë dhe transportohet lehtë.


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:1 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:200 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shangai
 • Kushtet e pagesës:T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Raft dhe tabaka furre KJ0011

  Rafti dhe tabakaja e furrës me ajër përdoren kryesisht për ngrohjen dhe pjekjen e ushqimit në kuzhinën e avionit, gjë që është e sigurt, funksionim i thjeshtë dhe i lehtë për t'u bartur.

  KJ0011 Dimensioni i konturit të raftit të furrës KJ0011 Dimensioni i konturit të tabakasë së furrës


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme