KJ0011 Raft dhe tepsi furre

Përshkrim i shkurtër:

Rafti dhe tabakaja e furrës KJ0011 Rafti dhe tabakaja e furrës me ajër përdoren kryesisht për ngrohjen dhe pjekjen e ushqimit në kuzhinën e avionit, gjë që është e sigurt, funksionon thjeshtë dhe transportohet lehtë.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 Copë/Copë
 • Furnizimi Aftësia: 200 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shangai
 • Termat pagesës: T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Raft dhe tabaka furre KJ0011

  Rafti dhe tabakaja e furrës me ajër përdoren kryesisht për ngrohjen dhe pjekjen e ushqimit në kuzhinën e avionit, gjë që është e sigurt, funksionim i thjeshtë dhe i lehtë për t'u bartur.

  KJ0011 Dimensioni i konturit të raftit të furrësKJ0011 Dimensioni i konturit të tabakasë së furrës


 • Previous:
 • Next:

 • Produkte të ngjashme